Meistä

Iloinen tiimimme on aina valmiina auttamaan. Uskomme, että hyvinvointi kuuluu kaikille ja kynnys liikunnan aloittamiseen tulee olla matala.

Monipuolinen tarjonta ja ystävällinen asiakaspalvelu odottavat sinua. Ota rohkeasti yhteyttä!

Henkilökunta

Tomi Riekki

Tomi Riekki

Yrittäjä

tomi@levels.fi

+358405048357

Eeva Beckford

Eeva Beckford

Personal trainer
Joogaohjaaja
Thai Yoga Hieroja
Hieroja

Tutustu Eevaan

eeva@levels.fi

+358452488428

Martin Sneitz

Martin Sneitz

Asiakaspalvelu
Laskutus
Huolto

asiakaspalvelu@levels.fi

Nathaly Gomez

Nathaly Gomez

Joogaohjaaja

Tutustu Nathalyyn

jooga@levels.fi

Marinka Nyqvist

Marinka Nyqvist

Ryhmäliikunnanohjaaja

Tutustu Marinkaan

marinka@levels.fi

+358 40 536 7556

Nora Risku

Nora Risku

Uimaopettaja

Tutustu Noraan

nora@levels.fi

Hanna Heikinheimo

Hanna Heikinheimo

Joogaohjaaja

Tutustu Hannaan

jooga@levels.fi

Veronica Aho

Veronica Aho

Joogaohjaaja

Tutustu Veronicaan

jooga@levels.fi

Azra Kraja

Azra Kraja

Joogaohjaaja

Tutustu Azraan

jooga@levels.fi

Ilsa Kauste

Ilsa Kauste

HIIT-ohjaaja

Tutustu Ilsaan

ilsa@levels.fi

Uimakouluopettaja Mia Vasama

Mia Vasama

Uimaopettaja

Azra Kraja

Azra Kraja

Joogaohjaaja

Tutustu Azraan

jooga@levels.fi

Nähdään pian!

Levels Gym & Spa omistaja ja henkilökuntaa